Najczęściej zadawane pytania

 1. Gdzie i w jaki sposób moge zakupić odkurzacz Turbo Power Cleaner?
  Odkurzacz Turbo Power Cleaner można zakupić w sklepie internetowym oraz bezpośrednio u producenta kontaktując się poprzez e-mail: welmax@welmax.pl.
 2. Czy cenę Turbo Power Cleaner mogę rozłożyć na raty?
  Tak. System Turbo Power Cleaner można zakupić na raty - niskooprocentowane i wygodnie dopasowane do każdego budżetu.
 3. Gdzie znajdę instrukcję obsługi odkurzacza Turbo Power Cleaner?
  Instrukcja obsługi dołączona jest w formie papierowej do każdego produktu Turbo Power Cleaner. Dla wygody użytkownika wersję elektroniczną można pobrać tutaj.
 4. Mój odkurzacz nie działa poprawnie, co robić?
  Dla Państwa wygody został utworzony Przyjazny Serwis. Jeżeli potrzebujesz skonsultować się z sprawie technicznej, porady lub uważasz, że Twój Turbo Power Cleaner wymaga serwisu skorzystaj z porady specjalistów - szczegóły w zakładce Serwis.
 5. Czy Turbo Power Cleaner ma zbiornik na czystą i brudną wodę?
  Tak. Turbo Power Cleaner używa czystej wody z płynem do sprzątania, natomiast woda zanieczyszczona jest zbierana w oddzielnym pojemniku. Dzięki temu mamy pewność, że nasze meble, dywany czy płytki są sprzątane dokładnie.
 6. Czym czyścić pościel wełnianą?
  Pościel wełnianą należy czyścić tylko i wyłącznie płynem z dużą zawartością lanoliny. Warto jest korzystać z płynu dobrej, sprawdzonej jakości. Wówczas mamy pewność, że pościel zachowa swoje właściwości.
 7. Dlaczego na serwisach aukcyjnych w Internecie Turbo Power Cleaner ma inną cenę?
  Produkty oferowane w serwisach aukcyjnych są wystawiane w cenie, którą proponuje posiadacz produktu, chcący dokonać jego sprzedaży. Ceny te są zazwyczaj niższe, ponieważ produkt pochodzi z "drugiej ręki". Dodatkowo, taki produkt nie jest objęty gwarancją producenta i nie ma pewności, że jest nowy i nieużywany. Zarówno producent jak i dystrybutor nie prowadzą sprzedaży na serwisach ogłoszeniowych i aukcyjnych.


NOWOCZESNY FILTR HEPA*
trzystopniowa filtracja - urządzenie wysokiej skuteczności filtracji cząstek stałych.

Filtr HEPA jest najnowocześniejszym z filtrów wykorzystywanych obecnie w gospodarstwach domowych. Coraz popularniejsze staje się montowanie filtrów HEPA w wysokiej jakości odkurzaczach wodnych. HEPA wyprodukowany jest ze szkła spiekanego i dzięki swojej wysokiej sprawności (99,97 %) filtruje powietrze przez pory wielkości 0,3µm, tym samym skutecznie oczyszczając powietrze z dużych cząstek jak kurz, czy sierść. Jednak największą zaletą filtru HEPA jest uwalnianie pomieszczenia od komórek grzybów, bakterii, zarodników pleśni, pierwotniaków i innych drobnoustrojów oraz alergenów, które są wyłapywane przez siateczkę filtra i zatrzymywane w wodzie.

Turbo Power Cleaner szczególnie polecany jest dla alergików oraz osób mających problem z górnymi drogami oddechowymi.

* filtr HEPA (H.E.P.A. filtr - High Efficiency Particularte Air).