Najczęściej zadawane pytania

 1. Dlaczego na serwisach aukcyjnych w Internecie Turbo Power Cleaner ma inną cenę?

  Produkty oferowane w serwisach aukcyjnych są wystawiane w cenie, którą proponuje posiadacz produktu, chcący dokonać jego sprzedaży. Ceny te są zazwyczaj niższe, ponieważ produkt pochodzi z "drugiej ręki". Dodatkowo, taki produkt nie jest objęty gwarancją producenta i nie ma pewności, że jest nowy i nieużywany. Zarówno producent jak i dystrybutor nie prowadzą sprzedaży internetowej.
 2. Czy cenę Turbo Power Cleaner mogę rozłożyć na raty?

  Tak. System Turbo Power Cleaner można zakupić na raty - niskooprocentowane i wygodnie dopasowane do każdego budżetu.
 3. Czy Turbo Power Cleaner ma zbiornik na czystą i brudną wodę?

  Tak. Turbo Power Cleaner używa czystej wody z płynem do sprzątania, natomiast woda zanieczyszczona jest zbierana w oddzielnym pojemniku. Dzięki temu mamy pewność, że nasze meble, dywany czy płytki są sprzątane dokładnie.
 4. Czym czyścić pościel wełnianą?

  Pościel wełnianą należy czyścić tylko i wyłącznie płynem z dużą zawartością lanoliny. Warto jest korzystać z płynu dobrej, sprawdzonej jakości. Wówczas mamy pewność, że pościel zachowa swoje właściwości.

NOWOCZESNY FILTR HEPA*
czterostopniowa filtracja - urządzenie wysokiej skuteczności filtracji cząstek stałych.

Filtr HEPA jest najnowocześniejszym z filtrów wykorzystywanych obecnie w gospodarstwach domowych. Coraz popularniejsze staje się montowanie filtrów HEPA w wysokiej jakości odkurzaczach wodnych. HEPA wyprodukowany jest ze szkła spiekanego i dzięki swojej wysokiej sprawności (99,97 %) filtruje powietrze przez pory wielkości 0,3µm, tym samym skutecznie oczyszczając powietrze z dużych cząstek jak kurz, czy sierść. Jednak największą zaletą filtru HEPA jest uwalnianie pomieszczenia od komórek grzybów, bakterii, zarodników pleśni, pierwotniaków i innych drobnoustrojów oraz alergenów, które są wyłapywane przez siateczkę filtra i zatrzymywane w wodzie.

Turbo Power Cleaner szczególnie polecany jest dla alergików oraz osób mających problem z górnymi drogami oddechowymi.

* filtr HEPA (H.E.P.A. filtr - High Efficiency Particularte Air).